Pravidelně aktualizovaný přehled nabídek práce nově i na portálu naší obce

» Na portálu obce byla spuštěna nová služba nabízející ucelený komplexní přehled pracovních nabídek z našeho regionu https://www.obeckunejovice.cz/?page_id=3799. Pracovní nabídky se týkají jak hlavního, tak vedlejšího pracovního poměru a brigád, nezapomíná se zde ani na nabídky práce pro osoby se zdravotním postižením. V nové sekci najdete také aktuality z trhu práce, právního rádce, k dispozici jsou zde i kontaktní údaje na Úřad práce. Přehled nabídek zaměstnání je několikrát denně aktualizovaný. Pracovní nabídky jsou dodávány největším pracovním portálem v České republice Prace.cz a jsou zde zahrnuty i vybrané nabídky z Úřadu práce z našeho regionu.       09:28:17Nabídky práce v regionu

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď