Den otevřených dveří

Centrum pečovatelských a ošetřovatelských služeb Město Touškov se tento rok stejně jako loni zapojilo do projektu s názvem „Týden sociálních služeb“, v rámci kterého se v domech s pečovatelskou službou uskuteční den otevřených dveří určený nejen potenciálním zájemcům o pečovatelskou službu, ale i široké veřejnosti. Týden sociálních služeb probíhá od 6. do 12. října 2014. V tento týden se otevírají dveře různých typů sociálních služeb, kdy hlavním smyslem této celonárodní akce je zejména zviditelnění sociálních služeb, které mají občané k dispozici, jako přirozené součásti každé společnosti, pro kterou je důležitý důstojný život a začlenění všech skupin jejích obyvatel.
V rámci střediska Touškovsko se otevírají dveře všech tří domů s pečovatelskou službou, a to v Městě Touškově, ve Všerubech a v Líních-Sulkově. Den otevřených dveří se uskuteční v pondělí 6. 10. 2014 v době od 8 do 17 hodin. V tento den se občané mohou dozvědět informace přímo o naší pečovatelské službě, a to nejen za jakých podmínek mohou službu využívat, nebo jaké konkrétní úkony zprostředkováváme, ale hlavně to, že jsme služba terénní, tudíž potenciální uživatelé mohou naše služby čerpat v pohodlí svého domova, v blízkosti své rodiny a přátel.
To vše a ještě mnohem více se můžete dozvědět právě v den otevřených dveří, a proto neváhejte a přijďte se podívat!

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď